Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna

  28.04.2024 r.

 

 1. V Niedziela Wielkanocna Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i popołudniu o 16.00. W Kaplicy na Granicach o godz. 8.00. Dzisiaj na Mszach św. gra nasz zespół „Rewolucja”. Ofiary do puszek zbierane są na potrzeby zespołu oraz na parafialną oazę. Bóg zapłać za ofiarność!
 1. W piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patroni Polski. Msze św. tak jak w każdą niedzielę: 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. Na Granicach o godz. 8.00. Jest to równocześnie I piątek, ze względu na uroczystość do chorych udamy się w czwartek od godz. 9.00.
 1. W niedzielę 5 maja (przyszła niedziela) o godz. 11.00 będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii św. dzieci klas III. Polecajmy dzieci i ich rodziny, aby Chrystus obecny w Najświętszym Sakramencie umacniał ich wiarę i miłość. Ze względów organizacyjnych prosimy, wybrać inne Msze św., tak by mogły uczestniczyć rodziny i najbliżsi dzieci komunijnych. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.
 1. W tym tygodniu:

           Msza św. o godz. 6.30 i 18.00. Od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

 •  We wtorek o godz. 18.00 rozpoczniemy Nabożeństwo majowe. Odprawiane będzie codziennie o godz. 18.00, w niedziele i święta o godz. 16.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele dzieci, młodzież i starszych, w rodzinach czy przy kapliczkach. Uczcijmy w ten sposób Matkę Bożą, która patronuje naszej parafii.
 • I czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
 • I sobota – Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu NMP połączymy z majówką. Liturgię przygotuje DSM. Spowiedź dzieci z klas III będzie o godz. 10.00. Wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków. Polecajmy strażaków z naszej miejscowości i gminy.
 1. Spowiedź: czwartek od godz. 17.00 oraz w tygodniu pół godziny przed Mszą św.

       6.Spotkania:

 • Wtorek i czwartek o godz. 18.45 oraz w piątek o godz. 17.00 – próba przed Komunią św.
 1. Jest nowy Gość Niedzielny i Niedziela oraz prasa dla dzieci i młodzieży.
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. za śp. Stanisławę Szurek, Michalinę Berkowicz, Henryka Skrobota, Henryka Gajdę, Jana Jaworskiego. Szczegóły w gablocie. Dobry Jezu…
 1. Gratulujemy naszym ministrantom bardzo udanego występu w Diecezjalnym Finale Piłki Nożnej Halowej LSO.
Scroll to Top