Ogłoszenia

 Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna

05.05.2024 r.

 

 1. VI Niedziela Wielkanocna – Msze św. dzisiaj o godz. 7.00, KGR 8.00, 9.00 , 11.00; 16.00. Zmiana tajemnic różańcowych po prymarii. Nasza parafia obchodzi Uroczystość I Komunii św. dzieci klas III. Polecajmy dzieci i ich rodziny i prośmy dla Nich o umiłowanie Chrystusa Eucharystycznego. Dzieci będą przeżywać Biały Tydzień.
 1. Rodzicom dzieci komunijnych oraz bierzmowanych dziękujemy za dar ołtarza, którym jest nowa monstrancja oraz za przygotowanie kościoła i obejścia. Bóg zapłać!
 1. Rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o Urodzaje – dawne dni krzyżowe. Modlimy się o urodzaje i ustrzeżenie nas od różnego rodzaju nieszczęść. Intencję tę będziemy polecać w czasie nabożeństwa majowego.
 1. W tym tygodniu:

Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. 

Zapraszamy na Nabożeństwo majowe o godz. 18.00, niedziele i święta o godz. 16.00.

 • Poniedziałek święto św. Filipa i Jakuba Apostołów.
 • Środa – Św. Stanisława, bpa i męcz., głównego patrona Polski i diecezji. Odpust w Szczepanowie, program znajduje się w gablocie. Nowenna do MB Szkaplerznej i nabożeństwo majowe o godz. 18.00. Spotkanie Caritasu po Mszy św. wieczornej.
 • Piątek – rozpoczyna się Nowenna do Ducha św.
 1. Przyszła niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nasza parafia obchodzić będzie Uroczystość Odpustową ku czci św. Izydora Oracza. Kazania wygłosi i sumę poprowadzi ks. dr Tomasz Maziarka wykładowca Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Zapraszamy na sumę o godz. 11.00 dzieci I komunijne, sypiące kwiaty, DSM, ministrantów i lektorów, strażaków.
 1. Jest nowa prasa katolicka zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.
 1. W dniach od 06 – 15 maja w godz. od 8.00 do 12.00 w Urzędzie Gminy Moszczenica przyjmowana będzie II rata podatku rolnego, od nieruchomości oraz za odpady komunalne.
 1. W przyszła niedzielę młodzież będzie rozprowadzać ciasto. Dochód przeznaczony jest na oazę organizowaną przez naszą parafię. Ciasto przyjmowane będzie w sobotę w godz. 18 – 19.00
Scroll to Top