Ogłoszenia parafialne

IX Niedziela Zwykła

02.06.2024 r.

 1. IX Niedziela Zwykła – Msze św. dzisiaj o godz. 7.00, 8.00KGR, 9.00, 11.00, 16.00. Zmiana tajemnic różańcowych po prymarii. Na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy dziękować za 25 lat kapłaństwa naszego Rodaka ks. Bogusława Kozioła. Po Mszy św. procesja eucharystyczna, na która zapraszamy dzieci I komunijne, sypiące kwiaty, dzwoniące, DSM, LSO.
 2. Oktawa Bożego Ciała codziennie do czwartku o godz. 00. Zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dzwoniące, dzieci I komunijne w swoich strojach, panie do feretronów, strażaków, ministrantów, lektorów i DSM.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Nabożeństwo do Serca Jezusowego codziennie o godz. 18.00.
 • środa Nowenna do M B Szkaplerznej wraz z odczytaniem intencji zapisanych na kartkach.
 • czwartek – o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie oktawy Bożego Ciała i uroczyste błogosławieństwo dzieci. Jest to równocześnie I czwartek czerwca. Naszą modlitwą obejmijmy kapłanów, którzy w tym czasie obchodzą swoje rocznice święceń kapłańskich, prośmy też o nowe powołania z naszej parafii.
 • piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6.30, 18.00 i w Kaplicy na Granicach, która jest pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.00. jest to Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Z racji I piątku wyjazd do chorych od godz. 9.00. Modlitwą i ofiarą wspieramy w tym dniu misje i misjonarzy. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
 • sobota wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 • niedziela Jubileusz 50 lecia kapłaństwa ks. Tadeusza Machała. Msza św. dziękczynna o godz. 11.00.
 1. Spowiedź:
 • czwartek i piątek od godz. 17.00 a także codziennie pół godziny przed Mszą św.
 1. W zakrystii są do odebrania karty oazowe i karty zdrowia. O wpisaniu na listę oazy decydują oddane karty oazowe do księdza. Ilość miejsc jest ograniczona. Termin oddania karty osobowej do niedzieli 9 czerwca. Karty zdrowia można dostarczyć na spotkanie przed oazowe 19 czerwca o godz. 20.00 w naszym kościele.
 2. Zapraszamy do sponsorowania oazy przez osoby prywatne oraz właścicieli firm. Zwrócimy się też z pisemną prośbą o pomoc, która jest istotną, aby dzieci mogły skorzystać z bogatej oferty oazy. Już dziś wszystkim sponsorom i ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać!
 3. W przyszła niedzielę młodzież rozprowadzać będzie ciasto. Dochód będzie przeznaczony na oazę w Zakopanem. Przyjmowanie ciasta w sobotę w godz. 17.45 – 19.00. Prosimy, aby ciasto przygotowały rodziny oazowiczów.
 4. Poza parafią odprawiane są Msze św. pogrzebowe za śp. Danielę Przepióra, Grzegorza Gawrona, Genowefę Drogoń, Aleksandra Kijka. Szczegółowe informacje na stronie internetowej i w gablocie.
Scroll to Top