Ogłoszenia

XI Niedziela Zwykła

16.06.2024 r.

 

 1. XI Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, popołudniu 16.00. Na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas IV będą przeżywać rocznicę I Komunii. Niedziela dzisiejsza jest Świętem Rodziny i 25 rocznicą pobytu św. Jana Pawła II papieża w Starym Sączu i kanonizacji św. Kingi.
 1. Rozpoczynamy czas Misji Parafialnych, które poprowadzi O. Zenon. Niech będzie to dla nas czas, aby jeszcze bardziej pogłębić nasza wiarę, odnowić modlitwę rodzinną i życie sakramentalne. Módlmy się za tych naszych braci i sióstr, którzy przestali praktykować niedzielną Mszę św. i sakrament pokuty o przemianę serca. Przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej polecajmy Ojca misjonarza i prośmy dla niego o dary Ducha św. Zachęcamy do licznego udziału w misjach. Dzieci będą mieć swoje rekolekcje od poniedziałku do środy. Prosimy rodziców, aby umożliwili dzieciom udział w misjach i rekolekcjach. Plan misji otrzymaliśmy do domów, można też zabrać go ze stolika z gazetami.
 1. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Będziemy dziękować za talenty, zdobytą wiedzę, nauczycieli i prosić o dobry wakacyjny odpoczynek dla dzieci i młodzieży.
 1. Spotkanie przed oazą w środę 19 czerwca o godz. 20.00 w kościele. Obecność uczestnika i rodzica obowiązkowa.
 1. Składamy podziękowanie:
 • Panu wójtowi Jerzemu Wałędze za pomoc w przygotowaniu oazy parafialnej.
 • Sponsorom:
 • Caritas Parafialnej,
 • Firmie „Kowart” Jan Gryboś
 • WMG Marcin Górski
 • Marek Orzech
 • Grzegorz Dziadzio
 • Jan Durlak
 • Adam Bobola
 • Andrzej Dziadzio

 

Scroll to Top